Mecz FSV Mainz 05 - SC Freiburg zakończony wynikiem 0-1 dnia 2023-12-03 14:30 na stadionie MEWA ARENA

W ostatniej kolejce Bundesligi doszło do spotkania pomiędzy drużynami FSV Mainz 05 i SC Freiburg, które zakończyło się zwycięstwem gości 1-0. Mecz odbył się w MEWA ARENA o godzinie 14:30, a mimo wyrównanej pierwszej połowy, to SC Freiburg zdołał zdobyć bramkę, nie pozwalając gospodarzom na odrobienie strat. Wynik na przerwę wynosił 0-0, jednak ostateczne zwycięstwo przypadło ekipie SC Freiburg.

Mecz pomiędzy FSV Mainz 05 a SC Freiburg

W niedzielę, 3 grudnia 2023 roku, na stadionie MEWA ARENA odbył się mecz pomiędzy drużynami FSV Mainz 05 a SC Freiburg. Spotkanie było częścią 13. kolejki Bundesligi, a dzwonki na stadionie zadzwoniły o godzinie 14:30.

Relacja z meczu

Atmosfera na stadionie była niesamowita - kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty. Zarówno gospodarze, jak i goście, starali się stworzyć jak najlepsze warunki do gry.

Początek meczu był wyrównany. Obie drużyny miały swoje okazje, ale bramkarze staneli na wysokości zadania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, mimo że obie drużyny miały kilka groźnych akcji.

Druga połowa była równie wyrównana, ale to drużyna gości zdołała otworzyć wynik meczu. W 69. minucie M. Gregoritsch zdobył bramkę po asyście M. Röhla, dając prowadzenie SC Freiburg.

FSV Mainz 05 próbował odrobić straty, ale nie zdołał pokonać bramkarza gości. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1 na korzyść SC Freiburg.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. W 29. minucie Leandro Barreiro z FSV Mainz 05 otrzymał żółtą kartkę, a zaś w 87. minucie Roland Sallai z SC Freiburg również został ukarany.

Następne mecze dla FSV Mainz 05 to starcia z FC Koln, FC Heidenheim oraz Borussia Dortmund, natomiast SC Freiburg zmierzy się z VfL Wolfsburg, West Ham oraz Sheffield Wednesday.

Spotkanie w MEWA ARENA było pełne emocji, a zwycięstwo gości na pewno zostanie długo wspominane przez ich kibiców.