Na obiekcie Europa-Park Stadion dnia 2023-11-25 14:30 miało miejsce spotkanie SC Freiburg vs SV Darmstadt 98 zakończone wynikiem 1-1

W ostatnim spotkaniu Bundesligi drużyna SC Freiburg zmierzyła się z SV Darmstadt 98 na Europa-Park Stadion. Mecz zakończył się remisem 1-1, a obie bramki padły jeszcze przed przerwą. Spotkanie to miało miejsce 25 listopada o godzinie 14:30 i było częścią 12. kolejki niemieckiej ekstraklasy.

Na Europe-Park Stadion odbył się mecz pomiędzy drużynami SC Freiburg a SV Darmstadt 98. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik do przerwy również wskazywał remis 1-1.

Mecz odbył się w ramach 12 kolejki niemieckiej Bundesligi, a głównym arbitrem spotkania był Sascha Stegemann z Niemiec.

Pierwszą bramkę dla gości zdobył M. Honsak w 18 minucie, asystującym zawodnikiem był M. Mehlem. Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 35 minucie za sprawą L. Hölera, który wykorzystał asystę M. Gintera.

Na boisku żółte kartki otrzymali zawodnicy gospodarzy: Noah Weißhaupt w 75 minucie oraz Nicolas Höfler w doliczonym czasie gry, czyli 90 minucie.

Następne mecze dla SC Freiburg to konfrontacje z Olympiakosem Pireus, FSV Mainz 05 i VfL Wolfsburg. Z kolei SV Darmstadt 98 zmierzy się z FC Koln, FC Heidenheim i ponownie z VfL Wolfsburg.

Atmosfera na Europe-Park Stadion była gorąca, a zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom sportowy. Mecz obfitował w emocje, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska.