Mecz SC Freiburg vs Borussia Monchengladbach zakończony wynikiem 3-3

Wczoraj na Europa-Park Stadion odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami SC Freiburg i Borussia Monchengladbach. Spotkanie zakończyło się remisem 3-3, a wynik na przerwę był nieco korzystniejszy dla Borussii, która prowadziła 3-1. Mecz odbył się w ramach 10. kolejki niemieckiej Bundesligi. Sędzią tego spotkania był Felix Brych z Niemiec.

Mecz pomiędzy SC Freiburg a Borussia Monchengladbach

W niedzielnym starciu na Europa-Park Stadion, SC Freiburg podejmował Borussię Monchengladbach w ramach 10. kolejki Bundesligi. Mecz zakończył się remisem 3-3, zapewniając kibicom niezwykle emocjonujące widowisko.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dynamicznie, gdy już w 7. minucie Łukasz Höler zdobył bramkę dla gospodarzy po asyście M. Röhl. Jednakże Borussia szybko odpowiedziała, a J. Siebatcheu w 25. minucie wyrównał stan meczu. Niespełna kwadrans później, A. Pléa wpisał się na listę strzelców, a J. Weigl podwyższył prowadzenie dla gości, ustalając wynik pierwszej połowy na korzyść Borussii 3-1.

W drugiej połowie gospodarze zaczęli odrabiać straty, a N. Weißhaupt w 70. minucie zmniejszył różnicę bramek. Ostatnie emocje kibice przeżywali w doliczonym czasie gry, kiedy to V. Grifo zdobył gola na 3-3, ustalając ostateczny wynik meczu.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, gdyż zarówno Philipp Lienhart, jak i Matthias Ginter otrzymali żółte kartki. W drużynie gości kartki żółte zobaczyli także Luca Netz oraz Julian Weigl.

Sędzią tego emocjonującego starcia był Felix Brych z Niemiec, który nie stronił od pokazywania kartek zawodnikom obu drużyn.

Po tak zaciętym starciu, SC Freiburg czeka kolejno TSC Backa Topola, RB Leipzig oraz SV Darmstadt 98. Natomiast Borussia Monchengladbach zmierzy się z VfL Wolfsburg, Borussia Dortmund oraz 1899 Hoffenheim.