Mecz SC Freiburg vs FSV Mainz 05 zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-10-01 13:30 na stadionie Europa-Park Stadion

SC Freiburg vs FSV Mainz 05 zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy SC Freiburg i FSV Mainz 05 zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-10-01 13:30 na obiekcie sportowym Europa-Park Stadion rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły SC Freiburg i FSV Mainz 05.

Gole strzelali: M. Gregoritsch 3' 1-0 M. Eggestein D. Kyereh 37' 2-0 Aarón Martín 52' 2-1 J. Burkardt

Żółte kartki SC Freiburg: Nicolas Höfler 70' Yannik Keitel 90'

Żółte kartki FSV Mainz 05: Stefan Bell 33' Leandro Barreiro 53' Anton Stach 60' Dominik Kohr 90'

Czerwone kartki SC Freiburg:

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Sędzią głównym tego spotkania był Sven Jablonski, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SC Freiburg stawi czoła Nantes, następne spotkania z drużynami Hertha Berlin i Nantes natomiast FSV Mainz 05 zmierzy się z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami Werder Bremen i VfB Lubeck.

Bardzo często oddani fani futbolu śledzą poczynania w lidze Bundesliga. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak Nicolas Höfler Stefan Bell częstokroć zapewniły fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy graczami bywają zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, iż widowiska nudzą. Trafiamy na przepiękne bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Bundesliga i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. SC Freiburg i FSV Mainz 05 i ich udział w Bundesliga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Europa-Park Stadion.