Borussia Dortmund kontra SC Freiburg, wynik spotkania: 5-1

Borussia Dortmund kontra SC Freiburg zakończony wynikiem 5-1.

Pierwsza połowa meczu między Borussia Dortmund a SC Freiburg zakończyła się wynikiem 3-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-1.

Dnia 2022-01-14 19:30 na obiekcie sportowym Signal-Iduna-Park odbył się emocjonujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Borussia Dortmund i SC Freiburg.

Gole strzelali: T. Meunier 14' 1-0 J. Brandt T. Meunier 29' 2-0 J. Brandt E. Haaland 45' 3-0 J. Bellingham E. Demirović 61' 3-1 E. Haaland 75' 4-1 M. Dahoud M. Dahoud 86' 5-1 N. Schulz

Żółte kartki Borussia Dortmund: Julian Brandt 76' Erling Braut Haaland 88'

Żółte kartki SC Freiburg:

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Czerwone kartki SC Freiburg:

Główny arbiter spotkania - Florian Badstubner, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Borussia Dortmund zmierzy się już z FC St. Pauli, następne spotkania z drużynami 1899 Hoffenheim i Bayer Leverkusen natomiast SC Freiburg podejmie 1899 Hoffenheim. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart i FC Koln.

Mnóstwo fanów śledzi poczynania ligi Bundesliga 1. Uzdolnione zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Julian Brandt systematycznie gwarantują własnym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Nieprzerwanie obserwujemy bezwzględne faule zakończone żółtą kartką, idealne gole oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między graczami są zażarte, nie często zdarza się koniec końców, że są to mecze statyczne. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych orazśledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Borussia Dortmund oraz SC Freiburg i ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Signal-Iduna-Park.