Back to Top

Strona kibiców SC Freiburg

SC Freiburg - Bayer Leverkusen, wynik końcowy 2-3

Mecz pomiędzy SC Freiburg oraz Bayer Leverkusen zakończony wynikiem 2-3 dnia 2024-03-17 14:30 na obiekcie Europa-Park Stadion

Wczoraj na Europa-Park Stadion odbył się zacięty mecz w ramach 26. kolejki Bundesligi pomiędzy SC Freiburg a Bayer Leverkusen. Po emocjonujących 90 minutach to goście z Leverkusen wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 3-2. Pierwsza połowa okazała się bardzo wyrównana, zakończyła się wynikiem 1-2 na korzyść Bayeru Leverkusen. Ostateczny rezultat nie uległ zmianie pomimo starań drużyny gospodarzy.

Vfl Bochum vs SC Freiburg 1-2

Dnia 2024-03-10 14:30 na obiekcie Vonovia Ruhrstadion miał miejsce mecz Vfl Bochum - SC Freiburg: końcowy wynik 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Vfl Bochum a SC Freiburg w ramach 25. kolejki niemieckiej Bundesligi przyniósł emocjonujące starcie na Vonovia Ruhrstadion. Ostatecznie to drużyna SC Freiburg wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 2-1. Po pierwszej połowie goście prowadzili 1-0, a mimo starań gospodarzy, udało im się utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz SC Freiburg kontra Bayern Munich, wynik 2-2

Mecz między SC Freiburg i Bayern Munich zakończony wynikiem 2-2 dnia 2024-03-01 19:30 na obiekcie Europa-Park Stadion

Wczorajszy mecz pomiędzy SC Freiburg a Bayern Munich na Europe-Park Stadion zakończył się remisem 2-2, w ramach 24. kolejki niemieckiej Bundesligi. Pomimo wyrównanej walki obu drużyn, żadna z nich nie zdołała zapewnić sobie pełnej puli punktów. Spotkanie dostarczyło kibicom wiele emocji i niezapomnianych momentów, pozostawiając wiele do analizy przez trenerów oraz ekspertów piłkarskich.

Mecz pomiędzy FC Augsburg - SC Freiburg, wynik 2-1

Dnia 2024-02-25 18:30 odbyło się spotkanie FC Augsburg - SC Freiburg - 2-1

Wczorajszy wieczór był pełen emocji dla kibiców piłki nożnej, którzy śledzili mecz pomiędzy drużynami FC Augsburg i SC Freiburg w ramach 23. kolejki Bundesligi. Spotkanie, które odbyło się o godzinie 18:30 w WWK Arena, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, mimo że na przerwę schodzili z wynikiem 0-1 na korzyść gości. Czyżby było to przełomowe zwycięstwo dla Augsburga w tej rundzie rozgrywek?

Mecz pomiędzy SC Freiburg kontra Eintracht Frankfurt 3-3

Mecz SC Freiburg kontra Eintracht Frankfurt, wynik 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy SC Freiburg a Eintracht Frankfurt na Europa-Park Stadion zakończył się remisem 3-3, w ramach 22. kolejki niemieckiej Bundesligi. Drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, co zaowocowało emocjonującym widowiskiem, które trzymało kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego. Wynik na przerwę wskazywał na zaciętą rywalizację, a ostateczny rezultat sprawił, że fani piłki nożnej mieli powody do zadowolenia.

Borussia Dortmund vs SC Freiburg, wynik końcowy 3-0

Spotkanie Borussia Dortmund kontra SC Freiburg zakończone wynikiem 3-0

W ostatniej kolejce niemieckiej Bundesligi drużyna Borussii Dortmund pewnie pokonała SC Freiburg 3-0. Mecz odbył się trzy dni temu, 9 lutego o godzinie 19:30 czasu lokalnego na SIGNAL IDUNA PARK. Borussia już do przerwy prowadziła 2-0, utrzymując kontrolę nad grą i bez problemów zabezpieczając kolejne trzy punkty w swoim stadionie.

SC Freiburg - VfB Stuttgart, wynik 1-3

SC Freiburg vs VfB Stuttgart, wynik spotkania - 1-3

W ostatnim starciu w ramach 20. kolejki Bundesligi drużyna SC Freiburg podejmowała na swoim terenie VfB Stuttgart. Mecz odbył się 3 lutego o godzinie 14:30 na Europa-Park Stadion. Ostateczny wynik to 1-3 na korzyść VfB Stuttgart, który odniósł zwycięstwo mimo że wynik na przerwę wskazywał 1-2. Spotkanie to było więc rozegrane pięć dni temu, co warto uwzględnić przy analizie jego przebiegu.

Werder Bremen kontra SC Freiburg, wynik 3-1

Werder Bremen vs SC Freiburg, wynik meczu - 3-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Werder Bremen i SC Freiburg zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się w wohninvest WESERSTADION, było pełne emocji i widowiskowych akcji. Oto sprawozdanie z tej ekscytującej rywalizacji z 19. kolejki Bundesligi.

Mecz pomiędzy FSV Mainz 05 - SC Freiburg wynik 0-1

Mecz FSV Mainz 05 vs SC Freiburg, wynik 0-1

W sobotę 3 grudnia 2023 roku odbył się mecz pomiędzy drużynami FSV Mainz 05 i SC Freiburg w ramach 13. kolejki niemieckiej Bundesligi. Spotkanie miało miejsce na MEWA ARENA, a ostateczny wynik to 0-1 na korzyść SC Freiburg. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, ale w drugiej połowie ekipa SC Freiburg zdobyła bramkę zapewniając sobie zwycięstwo.

Mecz pomiędzy SC Freiburg kontra 1899 Hoffenheim, wynik końcowy 3-2

Spotkanie SC Freiburg kontra 1899 Hoffenheim dnia 2024-01-20 14:30 na stadionie Europa-Park Stadion: końcowy wynik 3-2

Dziś mieliśmy okazję śledzić emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami SC Freiburg i 1899 Hoffenheim, który odbył się na Europa-Park Stadion. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2, po prowadzeniu 1-0 na przerwę. Ten pojedynek był częścią 18. kolejki niemieckiej Bundesligi, a emocje sięgały zenitu przez całą jego długość. Miłośnicy piłki nożnej mieli okazję przeżyć prawdziwą uczcie futbolu.

SC Freiburg - FC Koln, wynik końcowy 2-0

Spotkanie pomiędzy SC Freiburg oraz FC Koln zakończone wynikiem 2-0 na obiekcie Europa-Park Stadion dnia 2023-12-17 14:30

Dziś na stadionie Europa-Park Stadion odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami SC Freiburg i FC Koln. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, jednak w drugiej części gry drużyna SC Freiburg zdobyła 2 bramki, zapewniając sobie zwycięstwo. Mecz miał miejsce w ramach 15. kolejki Bundesligi, a jego data i godzina to 2023-12-17 o godzinie 14:30.

VfL Wolfsburg vs SC Freiburg, wynik 0-1

Dnia 2023-12-09 14:30 na stadionie VOLKSWAGEN ARENA odbyło się spotkanie między VfL Wolfsburg i SC Freiburg zakończone wynikiem 0-1

W niedzielnym starciu w ramach 14. kolejki Bundesligi, drużyna VfL Wolfsburg podejmowała u siebie SC Freiburg. Mecz, który odbył się na VOLKSWAGEN ARENA, zakończył się minimalnym zwycięstwem gości 0-1. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to SC Freiburg zdobyło cenne trzy punkty, pokonując gospodarzy.

Mecz FSV Mainz 05 - SC Freiburg zakończony wynikiem 0-1 dnia 2023-12-03 14:30 na stadionie MEWA ARENA

W ostatniej kolejce Bundesligi doszło do spotkania pomiędzy drużynami FSV Mainz 05 i SC Freiburg, które zakończyło się zwycięstwem gości 1-0. Mecz odbył się w MEWA ARENA o godzinie 14:30, a mimo wyrównanej pierwszej połowy, to SC Freiburg zdołał zdobyć bramkę, nie pozwalając gospodarzom na odrobienie strat. Wynik na przerwę wynosił 0-0, jednak ostateczne zwycięstwo przypadło ekipie SC Freiburg.