Mecz pomiędzy SC Freiburg i FC Koln dnia 2022-11-06 16:30 na stadionie Europa-Park Stadion - 2-0

SC Freiburg kontra FC Koln, wynik końcowy 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SC Freiburg a FC Koln wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-11-06 16:30 na obiekcie sportowym Europa-Park Stadion rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 13 pomiędzy SC Freiburg a FC Koln.

Gole strzelali: Jeong Woo-Yeong 52' 1-0 M. Gregoritsch M. Gregoritsch 64' 2-0 C. Günter

Żółte kartki SC Freiburg:

Żółte kartki FC Koln: Kingsley Schindler 90'

Czerwone kartki SC Freiburg:

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Florian Badstubner, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SC Freiburg stanie naprzeciw RB Leipzig, następne spotkania z drużynami Union Berlin i VfL Wolfsburg. Kolejno natomiast FC Koln z Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami Hertha Berlin i Werder Bremen.

W dobie dzisiejszych czasów fani z dużym zapałem śledzą interesujące poczynania, które dotyczą ligi Bundesliga. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Kingsley Schindler raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wiele emocji. Zdarzają się idealne asysty i gole, bezwzględne sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się nieustępliwe, rzadko bywa, iż są to mecze nudne. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. SC Freiburg oraz FC Koln jak ich udział w Bundesliga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Europa-Park Stadion.