Mecz pomiędzy Bayer Leverkusen oraz SC Freiburg zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-05-14 13:30 na stadionie BayArena

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bayer Leverkusen a SC Freiburg wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-05-14 13:30 na obiekcie sportowym BayArena rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 34 pomiędzy Bayer Leverkusen a SC Freiburg.

Gole strzelali: L. Alario 53' 1-0 P. Schick J. Haberer 88' 1-1 J. Schmid E. Palacios 90' 2-1 M. Bakker

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Moussa Diaby 18' Julian Baumgartlinger 26'

Żółte kartki SC Freiburg: Maximilian Eggestein 3' Nico Schlotterbeck 43' Kiliann Sildillia 77'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Czerwone kartki SC Freiburg:

Główny arbiter spotkania to Sven Jablonski, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Bayer Leverkusen stanie naprzeciw RB Leipzig, następne spotkania z drużynami oraz natomiast SC Freiburg z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczni fani śledzą poczynania, które startują w lidze Bundesliga 1. Liczące się drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Moussa Diaby Maximilian Eggestein niejednokrotnie zagwarantowały swoim fanom wrażenia sięgające zenitu. Regularnie trafiamy na książkowe asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że są to potyczki mało interesujące. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich iśledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Bayer Leverkusen i SC Freiburg z ligi Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak BayArena.